CO TYDZIEŃ NOWY TOWAR
SZEROKI WYBÓR UBRANEK MARKOWYCH FIRM
DARMOWA DOSTAWA OD 189 ZŁ
(nie dotyczy promocji)

Niumnium.pl

NiumNium.pl


Jesteśmy niewielkim sklepikiem oferującym używane ubranka o bardzo dobrej jakości dla dzieci i niemowląt.

Oferta dostępna w sklepie to ubranka, które przeszły bardzo staranną selekcję i są dla nas (rodziców) wartościowe. Staramy się aby asortyment z dnia na dzień był bardziej urozmaicony.

Sprzedajemy wyłącznie odzież która jest przez nas starannie wyprana, wyprasowana i gotowa do noszenia. Pranie odbywa się w płynach i proszkach przebadanych dermatologicznie i dedykowanych wyłącznie dla niemowląt i małych dzieci.

Towar oferowany w sklepie jest starannie przechowywany i w identycznym stanie trafia do naszego Klienta.

Dlaczego warto kupować ubranka, które są używane ?
W zasadzie odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta:
- ponieważ są niedrogie i stanowią doskonałe uzupełnienie garderoby naszego dziecka.
Nigdzie nie jest napisane że wszystko co posiadamy musi być nowe. Choć niejednokrotnie sprzedawane przez nas ubranka jeszcze nigdy nie były używane.
Pomijając kwestię ekologii w której poprzez zakup odzieży używanej ratujemy naszą planetę przed nadmierną produkcją, warto skupić się na zdrowym rozsądku, podpowiadającym nam że nie ma nic złego w tym co robimy a uprzedzenia mentalne to po prostu kwestia podejścia do życia.

Nasze dzieci mają tyle samo rzeczy nowych co używanych - te pierwsze mogą dłużej służyć, te drugie doskonale nadają się do codziennego użytku, a co najważniejsze serce nie pęka tak bardzo gdy widzimy jak sok wylewa się na używany sweterek :)

Zachęcamy do promowania powyższej idei i oczywiście życzymy udanych zakupów!